O nás

Už přes 15 let se zabýváme správou nemovitostí a jejich údržbou, servisem technologických zařízení v rodinných domech, dílnách, školách a školkách, různých menších provozovnách, úplnou technickou podporou při správě těchto nemovitostí, poradenstvím při jejich koupi či prodeji a v neposlední řadě se dokážeme postarat i o vozový park. Pro naše klienty zajišťujeme veškeré opravy, modernizace, sanace budov, zajištění budov, revize a s tím spojená výběrová řízení. Díky letitým zkušenostem dokážeme vyhodnotit a vybrat vhodného dodavatele s výhodným poměrem kvality a ceny.

Co nabízíme…
Naše firma Vám zajistí kompletní technickou podporu, bez které se neobejdete, vlastníte-li dům, byt, zahradu, pozemek, auto nebo třeba i prostory pro podnikání.
Snažíme se našim klientům ušetřit především čas. Tam, kde Vy musíte pomocí internetu, známých, hledat vhodného dodavatele konkrétní služby, my víme přesně koho oslovit. Máme také přehled a vlastní zkušenosti s mnoha firmami, které se danou problematikou zabývají. Víme kdo, jak kvalitně a za kolik je schopen zadání splnit.
A právě v tomto bodě, už kromě Vašeho času, začínáme šetřit i Vaše peníze. Samozřejmě, že my, to také děláme pro peníze a chceme si vydělat. Věřte však, že hlavním naším úkolem jsou Vaše úspory a spokojenost. Čím více, díky nám ušetříte, tím více klientů a dalších zakázek od Vás budeme mít. Naši smluvní dodavatelé mají od nás dostatek práce, jsou také spokojeni a odmění se nám tou nejlepší cenou.
Nevyžadujeme žádné dlouhodobé smlouvy, zaplatíte jen to, co si objednáte.
Naším revírem je Praha a její blízké okolí, naším cílem je Váš klid a žádné starosti a naše tempo je vražedné…